PROGRAM ROZWOJU

UMIEJĘTNOŚCI PRODUKCYJNYCH

REALNE MOŻLIWOŚCI ROZWOJU I ZDOBYCIA DODATKOWYCH KWALIFIKACJI

Ponad 70 lat obecności naszego zakładu na rynkach krajowym i zagranicznych pozwoliło nam przekształcić się w nowoczesną firmę produkcyjną i rozwinąć wiele złożonych i nowoczesnych procesów technologicznych. Dzięki budowanej latami różnorodności i kompleksowości nasi pracownicy mogą pracować, kształcić się i doskonalić w różnych obszarach.

Nasza firma rosła wraz z oczekiwaniami znanych z wysokiej jakości światowych producentów branży Automotive. Nigdy się nie zatrzymujemy, stale doskonalimy naszą pracę, podejmujemy nowe wyzwania i rozwijamy umiejętności naszych pracowników. Możesz być częścią tego procesu.

Jeśli jesteś dociekliwy i wytrwały, otwarty na zmiany i lubisz uczyć się nowych rzeczy, a przy tym posiadasz zdolności manualne lub smykałkę techniczną i masz ochotę spróbować czegoś więcej – weź udział w Programie Umiejętności Produkcyjno-Technicznych.


Ideą Programu jest stworzenie naszym obecnym i przyszłym pracownikom możliwości rozwoju szeroko rozumianych umiejętności produkcyjno-technicznych, zapewnienie ukierunkowanej ścieżki rozwoju zawodowego i satysfakcjonującej pracy w przyszłości.

 

 

W ramach Programu będziesz miał możliwość:

  • doskonalić umiejętności techniczne związane z obsługą złożonych maszyn i urządzeń manualnych i automatycznych
  • zdobyć cenne doświadczenie w obsłudze procesów produkcyjnych i procesów wspierających produkcję
  • poznać metody lean manufacturing, uczestniczyć w rozwiązywaniu problemów produkcyjno-technicznych oraz wprowadzać zmiany i usprawnienia w miejscu pracy


 

Program zakłada realizację 4 półrocznych staży:

  • 6 miesięcy przy procesie produkcji panewek lub tulejek
  • 6 miesięcy przy precyzyjnej obróbce narzędzi metalowych
  • 6 miesięcy na wydziale metalurgicznym przy produkcji taśm bimetalowych i proszków 
  • 6 miesięcy przy procesach diagnostyki, prewencji i naprawy maszyn i urządzeń

 

po których wspólnie ocenimy Twój potencjał, a Ty będziesz mógł wybrać docelowe miejsce pracy i kierunek dalszego rozwoju zawodowego.

 

Do wyboru oferujemy 4 ścieżki zawodowe: 

 

 

ŚCIEŻKA PRODUKCYJNA

Dla osób, które preferują pracę przy procesach produkcyjnych. W ramach tej ścieżki oferujemy pracę na stanowisku Operatora Linii dla osób rozpoczynających pracę lub wykwalifikowanego Operatora-Ustawiacza dla tych, którzy chcą specjalizować się w zaawansowanej znajomości procesów produkcyjnych i naszych linii, a jeśli wykażesz się zdolnościami przywódczymi, to również na stanowisku Brygadzisty lub Mistrza Produkcji.

ŚCIEŻKA TECHNICZNA

Dla osób, które lubią majsterkować, dociekać i główkować nad technicznymi problemami. W jej ramach możesz podjąć pracę jako Technik Mechanik, Technik Elektryk, Technik Automatyk. Ta ścieżka jest świetnym punktem wyjścia do zdobycia w przyszłości kwalifikacji inżynierskich, jeśli będziesz chciał rozwijać się w tym kierunku.

ŚCIEŻKA NARZĘDZIOWA

Dla osób, którym podoba się praca przy precyzyjnej obróbce metalu, a przy tym wyróżniają się wytrwałością, cierpliwością, dokładnością i przywiązaniem do detalu. Dzięki tej pracy możesz poczuć się jak artysta-rzeźbiarz. Będziesz miał okazję poznać manualne a także w pełni zautomatyzowane procesy precyzyjnej obróbki metalu, którymi wspieramy naszą produkcję. W ramach tej ścieżki proponujemy pracę w zawodach: Tokarz, Frezer, Szlifierz, Operator CNC.

ŚCIEŻKA LIDERSKA

Dla tych, którzy posiadają zdolności przywódcze i potrafią zdobyć autorytet wśród współpracowników, lubią brać na siebie dużą odpowiedzialność, a w przyszłości chciałyby kierować własnym zespołem jako Brygadzista lub Mistrz. Najpierw jednak musisz przejść jedną z ww. ścieżek, by dobrze poznać nasze procesy produkcyjne.

 

Wiek i doświadczenie nie mają znaczenia. Dedykujemy ten Program zarówno dla osób, które stawiają pierwsze kroki na drodze zawodowej, jak również do osób wykwalifikowanych i doświadczonych.

Zgłoszenia do pierwszej edycji na 2018-2019 przyjmujemy do 31 października 2017.


Od Operatora do Eksperta lub Lidera – my dajemy Ci szansę, Ty wybierasz.
Sprawdź u nas swoje możliwości, zadbaj o swój rozwój i satysfakcjonującą pracę w przyszłości.